[Logo] T.C. Yükseköğretim Kurulu Bilgi Paylaşım Forumu
  [Search] Ara   [Recent Topics] Son Konular   [Hottest Topics] Yeni Konular   [Members]  Üye Listesi   [Groups] Ana Sayfaya Git 
[Register] Kayıt Ol / 
[Login] Giriş 
DGS İle Geçiş Yapılabilecek Bölümler. RESTORASYON
Forum Dizini » Görüş ve önerileriniz
Yazar Mesaj
ugr21

Katıldı: 07/02/2012 14:28:17

Değerli Yök üyeleri

; DGS sınavına 45 gün kala yayımlanan kılavuzda inşaat teknikerliği inşaat teknolojisi ve inşaat bölümlerinin mimarlığa geçişi sağlandı, bu
karar oldu bitti ile mi alındı ortak dersleri evet var ama ben bilseydim inşaat yazıp daha şanslı olurdum hocam 9 bin küsürlü sıralamada
olan benden önceki yıl yerleşti bu sene mimarlık 1900'de kapattı ?

İnşaatın ortak dersleri daha çok jeoloji mühendisliği var neden jeolojiye geçişi sağlanmadı sadece statik ve mukavemet dersleri ortak
hocam soruyorum statik ve mukavemet bütün mühendislik bölümlerinde var o zaman bütün mühendislikleri seçebilsin inşaat teknikerleri
yani binlerce insanın hayali emeği planı geleceği alt üst oldu. Değerli YÖK üyeleri bu konuyu yeniden değerlendirmenizi istiyorum..

Ben ÖSS tercihi yaparken nice 4 yıllık fakültelerine yerleşebilirken RESTORASYON programını yazdım mimarlığa geçebilmek için, ama bir
gecede elimden bu hak alındı önüme 9000 inşaat mezunu aday bıraktınız Allah'tan reva mı sayın YÖK üyeleri hani emeğim ?

Forum Dizini » Görüş ve önerileriniz
Git: