[Logo] T.C. Yükseköğretim Kurulu Bilgi Paylaşım Forumu
  [Search] Ara   [Recent Topics] Son Konular   [Hottest Topics] Yeni Konular   [Members]  Üye Listesi   [Groups] Ana Sayfaya Git 
[Register] Kayıt Ol / 
[Login] Giriş 
AÖF OKUL ÖNCESİ BU SENE KALDIRILMAMALI
Forum Dizini » Uzaktan/Örgün Eğitim ile Lisans Tamamlama
Yazar Mesaj
4177346

Katıldı: 08/05/2012 13:47:53

keşke içimizden biri başbakana ulaşabilse...çünkü ençok o karşı çıkıyor ''yarışma başladıktan sonra kuralların değimesine''
4177346

böyle olacağını 3 ay öncesinden söylemiştim..arkadaşlar lütfen başbakanla, cumhurbaşkanıyla veye millet vekilleriyle görüşün demiştim..bu yökün adaletten, emekten anladığı yok demiştim ama hepiniz acı sonu beklediniz...tabi yök te kurnazlık yaparak 100 lerce soruya cevap vermedi ve siz umutlandınız...yine söylüyorum başbakana veye bir bakana ulaşabilecek biri varsa hiç durmasın bizzat gitsin görüşsün, yökten bişey beklemeyin...ben mahkemeye verdim ama hala sonuçlanmadı, benim gibi 20 kişi daha verseydi elbet biri sonuçlanırdı ama herkes oturup acı sonu bekledi...
fuşya yıldız

Katıldı: 15/06/2012 14:29:08

arkadaşlar yapabileceğimiz başka bişey varmı söyleyin zamanımız daralıyor tercihler başladı ben şimdi nereyi tercih edeyim diye kara kara düşünüyorum bütün hayallerim suya düştü emeklerimiz deseniz zaten boşa gidecek ama hala az da olsa bi ümit var içimde belki yeni bir klavuz yayınlanır diye nolur bize bi şans verin okulöncesi çocuklar için çok yararlı vede gerekli nolur bi kere daha öğrenci alsanız nolur en azından özel okullarda çalışırdık belki zaten hak eden öğretmen oluyor etmeyen olmuyor lütfen bize acıyın sayın YÖK çalışanları lütfennnnnnnn....
eldrmz

Katıldı: 04/05/2012 23:23:29

BOŞ DURMADIM ARKADAŞIM ben BÜLENT ARINÇ Abile dilekçe yazıp gönderdim başbakana iletsin diye sonuç belli ben bunları ALLAHA HAVALE EDİYORUM...
fuşya yıldız

Katıldı: 15/06/2012 14:29:08

arkadaşlar ben sn. cumhurbaşkanımıza mesaj gönderdim ulaştığı yönünde geri bilidirim aldım bakalım artık inşallah güzel şeyler duyarız.ama şöylede bişey var tercih süresi daralıyor ben artık bu hafta tercihlerimi yapmayı düşünüyorum bi daha ygs ye giremem zaten bundan sonra ne olacakki hiç umudum kalmadı üzgünüm((
eldrmz

şimdiden sonra yapılacak bişey kalmadı HİÇÇ BİR ALLAHIN KULU SESİNİ ÇIKARMAZ MI yazıklar olsun...
eldrmz

bu mübarek günlerde bunaca insanın febalini nasıl ödeyeceksiz.benim hayallerimi yıktınız.dilerim ALLAHTAN sizlerde isteklerine kavuşamayın........
ab104155

Katıldı: 05/09/2012 08:49:22

arkadaşlar açılan dava hakkında bilgisi olan varmı
4177346

evet dava kabul edildi ama sonucun herşeyi değiştireceği, çok kişinin bundan etkileneceği ve yeterli puanı alamadığınızdan madur değilsiniz,gerekçesiyle yürütmeyi durdurmayı kaybettik, büyük olasılıkla davayı da kaybedeceğiz..ama davada dikkatimi çeken bir cümle vardı ki çok önemliydi; yeterli puanı alamadığınızdan madur değilsiniz.denmiştir.geçen seneki puan:387 idi,ben ise 380 civarı puan aldım..yani 387 puan alan bir arkadaşımız dava açsaydı dava kazanılırdı...okadar yalvardım arkadaşlar herkes dava açsın diye ama...
ab104155

Katıldı: 05/09/2012 08:49:22

Ben de çevreme sordum, açıktan okumak isteyen de yok, hem açık öğretimi tercih etmek için kız meslek lisesi mezunu olmak gerekiyor, ben de daha ikinci sınıftayım daha bu hakkı elde edemedim. Elde eden varsa lütfen dava açsın
teknikerins58

Katıldı: 20/02/2012 10:03:04

TEKNİKERLER BİRLİĞİ TARAFINDAN( YASAL İZİN ALINDI)1 HAZİRAN 2013 TARİHİNDE ANKARADA LİSANS TAMAMLAMA
MİTİNGİ YAPILACAK.HER İLDEN HER BRANŞTAN TEKNİKER ARKADAŞLAR DAVETLİDİR.TEKNİKERLER BİRLİĞİ SAYFASINI TAKİP
EDELİM.FORUM SAYFASINDAN HERHANGİBİR KAZANIMIZ OLMUYOR.DEMOKRATİK HAKLARIMIZI KULLANALIM.SİYASAL
İÇERİĞİ YOKTUR.
mahmutbulut81

Katıldı: 28/10/2013 17:10:53

hem iş hem okumak ikisi zaten bir arada gitmiyor lütfen emeğe saygı

Forum Dizini » Uzaktan/Örgün Eğitim ile Lisans Tamamlama
Git: