[Logo] T.C. Yükseköğretim Kurulu Bilgi Paylaşım Forumu
  [Search] Ara   [Recent Topics] Son Konular   [Hottest Topics] Yeni Konular   [Members]  Üye Listesi   [Groups] Ana Sayfaya Git 
[Register] Kayıt Ol / 
[Login] Giriş 
Uzaktan Doktora
Forum Dizini » Uzaktan/Örgün Eğitim ile Lisans Tamamlama
Yazar Mesaj
eminakkaya

Katıldı: 11/06/2012 13:03:07

Öncelikle yazdığımız mesajların neden yayınlanmadığını anlayamıyorum defalarca yazmama rağmen yayınlanmıyor. Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans, Programları Olduğu gibi, Uzaktan Eğitim Doktora Programları da açılabilir mi ? Yurdışında açılıyor,Türkiye ile diplomaları da denk. Türkiye de açılması söz konusu olabilir mi ? Ya da Çalışanlar için,
1-2 ay gibi örgün üniversitede pratik eğitim verilip geri kalan zamanlarda teorik eğitim ile uzaktan eğitim verilebilir mi doktora konusunda.Kamu çalışanı olduğumuzdan, Hem Çalışıp hem Doktora yapmak istiyoruz fakat bu imkanı bulamıyoruz özellikle doğu bölgesinde,Bilişim alanında master yapmama rağmen doktora açılmıyor geri kalmış doğu üniversitelerimizde hep Ziraat var Tarla var Bitki var. Bilişim gibi çağ açıp kapatan bir teknoloji alanında ilerleyemiyorum. Tarla Bitkilerini okumadığım için pişman olmak istemiyorum. Doğu üniversiteleri bilişim alanında desteklenmiyor ise eğer, uzaktan eğitim ile kaliteli üniversitelerde, Uzaktan Doktora açılmalı.Bize de Fırsat verilmeli.

Forum Dizini » Uzaktan/Örgün Eğitim ile Lisans Tamamlama
Git: