[Logo] T.C. Yükseköğretim Kurulu Bilgi Paylaşım Forumu
  [Search] Ara   [Recent Topics] Son Konular   [Hottest Topics] Yeni Konular   [Members]  Üye Listesi   [Groups] Ana Sayfaya Git 
[Register] Kayıt Ol / 
[Login] Giriş 
Mezun öğrencilerde toplumun birer sesidir
Forum Dizini » Üniversite Toplum İlişkisi
Yazar Mesaj
MEZUN

Katıldı: 01/03/2012 08:29:53

Başkanım bence sizin önderliğinizdeki YÖK kurumu teknik eğitim fakültesi öğrencilerinin sorununu görmezden geldiği sürece, YÖK ağzıyla kuş tutsa gözümüzde pul kadar değeri yok YÖK kurumunun. Bu sebeple yök forumuna sürekli yeni konu eklemek yerine mevcut ve yoğun talep gören konulara ağırlık vermelisiniz. Ne dilekçelerimize ne yorumlarımıza açıklayıcı hiç bir bilgi yayınlamıyorsunuz.

Ayrıca en çok ilgi bizim konumuza gösterildği halde ve sıra bizim sorunumuza odaklanmak olduğu halde neden yök forumunda önceliği olmayan yeni konular eklenerek gündem saptırılıyor. Sıra bizim konumuzu çözmeye gelince neden kimse kolunu kımıldatmıyor. Bu kitleniş niye.

Saygıdeğer modoratör arkadaşım bu mesajımı belki yayınlamyacaksın ama şunu bil ki geç gelen adalet adelet değildir ve bu adaletsizliğe ortak olmamanı rica ediyorum. Mesajımı yayınla ki seisimizi duyuralım.
asab07

Katıldı: 02/02/2012 13:42:21

MEZUNİYETİMİZİN yök ESKİ KURMAYLARI TARAFINDAN SABOTE EDİLERE DÜŞTÜĞÜMÜZ DURUMU DEĞERLENDİRİP BİR ÇÖZÜM ARAYIŞINDA OLMAMANIZ, YÜKSEK ÖĞRETİMDEN KURUMUNDAN MEZUN İNSANLARA YÖK'ÜN NE KADAR DEĞER VERDİĞİNİ GÖSTERMEKTEDİR.
ORTADA BİR KANUN VAR, BU KANUN İŞLEMEZ HALE GETİREN YÖNETMELİĞİ HAZIRLAYAN MEZUNLARINI UNVANSIZLAŞTIRAN BİR YÖNETİM VAR. üNİVERSİTELERİN TOPLUM İLE İLİŞKİSİNİ DÜZELTEBİLMESİ İÇİN SORUNLARINA KULAK VERİLMELİ ÇÖZÜLMELİDİR.
mobipi

Katıldı: 10/06/2012 18:32:23

forumda yazmak yerine dilekçe ile şikayetlerinizi belirtirseniz daha kolay ulaşırsınız diye düşünüyorum.
teknikres02

Katıldı: 29/04/2013 17:22:17

Yapı ressamlığı Mezunlarının sorunu derhal çözülmeli ve 19 temmuzda yapılacak olan sına dahil edilmelidir. binlerce kişiyi mağdur etmeye kimsenin hakkı yok.

Forum Dizini » Üniversite Toplum İlişkisi
Git: