[Logo] T.C. Yükseköğretim Kurulu Bilgi Paylaşım Forumu
  [Search] Ara   [Recent Topics] Son Konular   [Hottest Topics] Yeni Konular   [Members]  Üye Listesi   [Groups] Ana Sayfaya Git 
[Register] Kayıt Ol / 
[Login] Giriş 
mezunlara formasyon
Forum Dizini » Formasyon
Yazar Mesaj
DUMAN_hayri

Katıldı: 04/02/2012 09:44:30

BU FORUMA YÜZBİNLERCE FORMASYON MAGDURU VARKEN HİÇKİMSE BİRŞEY YAZMIYOR.. SEBEBİMİ ? SEBEBİ; GAYET AÇIK KİMSE SİZE GÜVENMİYOR.. HİÇ ARAŞTIRMIYORSUNUZ BU İNSANLARI NASIL MAGDUR ETTİK DİYE.. KENDİ BİLDİGİNİZİ OKUYORSUNUZ.. KİMSEYİ DİNLEMİYORSUNUZ... SADECE SİZİN DOGRULARINIZ VAR BU SEBEPLE HİÇ KİMSE BURAYA YAZMIYOR ÇÜNKÜ YAZSAKTA DEGİŞEN HİÇBİRŞEY YOK.. BU SEBEPLE BUNDAN SONRA BENDE YAZMAYACAGIM.. HERŞEYİ GEÇTİM AMA 2009 ÖNCESİ MEZUNLARI FORMASYON KONUSUNDA NASIL MAGDUR ETTİGİNİZİ BİR DEFADA OLSUN ARAŞTIRIN.BARİZ HATA VAR MANTIK HATASI VAR.2009 ÖNCESİ MEZUNLARIN DURUMUNU BİR ARAŞTIRIN FORMASYON MAGDURUYUZ ESKİ MEZUNLAR.
DUMAN_hayri

---312 298 78 00 ARKADAŞLAR PEDAGOJİK FORMASYONLA İLGİLİ TALEBİ OLAN SORUNU OLAN HERKES LÜTFEN YÖKÜN BU NUMARASI İLE GÖRÜŞSSÜN SADECE BİRKAÇ KİŞİ ARASA BİLE SONUÇ ÇIKACAGINDAN EMİNİM LÜTFEN ARAYINIZ ÖZELLİKLE ESKİ MEZUN VE MAGDUR OLAN KİŞİLER.
marastube

Katıldı: 22/09/2012 19:29:33

aynen

BU FORUMA YÜZBİNLERCE FORMASYON MAGDURU VARKEN HİÇKİMSE BİRŞEY YAZMIYOR.. SEBEBİMİ ? SEBEBİ; GAYET AÇIK
KİMSE SİZE GÜVENMİYOR.
[u]. HİÇ ARAŞTIRMIYORSUNUZ BU İNSANLARI NASIL MAGDUR ETTİK DİYE.. KENDİ BİLDİGİNİZİ
OKUYORSUNUZ.. KİMSEYİ DİNLEMİYORSUNUZ... SADECE SİZİN DOGRULARINIZ VAR BU SEBEPLE HİÇ KİMSE BURAYA YAZMIYOR
ÇÜNKÜ YAZSAKTA DEGİŞEN HİÇBİRŞEY YOK.. BU SEBEPLE BUNDAN SONRA BENDE YAZMAYACAGIM.. HERŞEYİ GEÇTİM AMA 2009
ÖNCESİ MEZUNLARI FORMASYON KONUSUNDA NASIL MAGDUR ETTİGİNİZİ BİR DEFADA OLSUN ARAŞTIRIN.BARİZ HATA VAR MANTIK
HATASI VAR.2009 ÖNCESİ MEZUNLARIN DURUMUNU BİR ARAŞTIRIN FORMASYON MAGDURUYUZ ESKİ MEZUNLAR.
svl

Katıldı: 21/01/2013 12:32:52

Not ortalaması adaletsizliği 2010, 2011 ,2012 ve 2013'te devam etmiştir. Bu kadar sene kaybeden bu kadar sene çocuğuna ekmek götüremeyen babaların, bunca sene ailesine faydalı olamayan gencin vebalini kim üstlenecek ? Yazıklar olsun, yök başkanına da , yardımcısına da bu adaletsizliğe göz yuman bütün herkese Allah aynı sorunları yaşatsın . 4 sene de Firavun olsa bu zulmü yaşatmazdı.
DUMAN_hayri

Yarın yök toplantısında 2009 öncesi mezunların mağduriyetinin göz önüne alınmasını istiyorum
DUMAN_hayri

eski mezunlara formasyon çözülmelidir.
DUMAN_hayri

2.20 ortalamam var 72 yuzluk sıstem.lutfen formasyon kontenjanlarını arttırın.meb olmasada özel okulda bıle çalışırdım bunu bıze cok gormeyın.
DUMAN_hayri

Formasyon kontenjanları arttırılmalıdır.
behzat

Katıldı: 14/04/2012 19:36:31

Allah aşkına eski mezunların formasyon mağduriyetini giderin.yıllardır mağdur edildik umarım bu sefer de mağdur edilmeyiz.yıllardır bize yapılan haksızlığın ceremesini çekiyoruz.mağduriyetimizi
umarım gideririsiniz
eyüpcan

Katıldı: 26/07/2012 12:28:28

arkadaslar eski mezunlar olarak ales ağırlığının yüksek olmasıyla ilgili yazın aksi halde yeni mezunlar yine bedavan acı cekmden sene kaybetmdn fomsyn alacaklar
hazangulu81

Katıldı: 05/04/2012 17:58:48

Eğer 2014 Şubat Öğretmen ataması yapılıyorsa,o kadar kontenjan boş kaldı.Şubat ayında ek formasyon kontenjanları açılabilir.Eylül ayına kadar bekletilmek bizler için büyük kayıptır.Sayın YÖK başkanı,herkes sizi adaletli ve vicdanlı olarak tanıyor.Eğer bu boş kontenjanları da dikkate alarak ek kontenjan açarsanız bizler için büyük bir fırsat olacaktır.Lütfen,Şubat ayında formasyon kontenjanı açınız ve onlarca boş kaln kontenjasnlara girmemize hak tanıyınız.Eğer bir babysanız,aileniz varsa bizi anlayacağınızı sanıyorum.İşte,bizim öğretmenlik kapımızı yolu o belgeyi almaktan geçiyor.Artık herkes öğretmen olup sevinirken onlara imrenerek ve de boynumu bükerek bakmak istemiyorum ve istemiyoruz.Lütfen başkanım, ek kontenjan açarak büileri daha fazla zaman ve hak mağduriyetine sokmayın.İnanın maddiyatından da geçtim.Artık nere gelirde zaten formasyon parasını vereceğiz. Eğer bu serzenişleri dikkate alır Şubat kontenjanı açarsanız yüzlerce insanın hem yüzü gülecek hem de ailelerinin hayır dualarını alacaksınız. Saygılarımla...
idealist

Katıldı: 03/09/2012 01:51:17

şimdi son sınıftaki öğrencilere de mezunlara da formasyon verilmesi gündemde. bu durumda 2015 şubat atamasının bizler içinde faydalı olacağı apaçık ortada. umarım bu yıl da diğerlerinde
olduğu gibi bizimde yüzümüz güler..

Forum Dizini » Formasyon
Git: